קופסת החלומות – מתנות

מתנת יום הולדת לאישה - הפתיעו אותה עם מתנה מרגשת!

הגעתם לכאן כי אתם מחפשים מתנה מיוחדת ליום ההולדת של אישה יקרה לכם. אבל הפעם החלטתם שתקנו משהו מיוחד, מקורי, מרגש ולא את אותן מתנות שכבר הבאתם, בגירסה כזאת או אחרת, במהלך השנים. 

אז אתם חורשים את האינטרנט, שואלי חברים, ולא מוצאים? לנו יש בדיוק מתנה כזאת בשבילכם!

מתנות יום הולדת לאישה - איך קונים מתנה יוצאת דופן?

תנסו לחשוב איזו מתנה היא היתה שמחה לקבל, מתנה שתראה לה מה אתם חושבים עליה ועל היכולות שלה, מתנה שתרגש אותה שתעלה לה חיוך גדול על השפתיים, מתנה שהיא תוכל להראות לחברות ולספר להן איך יצאת גדול!

בואו נחשוב ביחד – המתנות הסטנדרטיות לא יעשו את זה, היא הרי מצפה מכם למתנה כזאת ולכל היותר היא תחייך חיוך סמלי כשתתנו לה אותה. אז מה בכל זאת?

כבר אמר מישהו שגיל זה רק מספר, ואמנם השנים חולפות אבל עמוק בפנים אנחנו נשארים צעירים ורוצים לחוות את העולם ולהתפעל ממה שי לו להציע. אז למה שלא תקנו לה חוויה?

ולפני שאנחנו מספרים לכם על החוויה, אולי הקדמה קצרה:

במשך הרבה זמן הורגלנו לחשוב בסטריאוטיפים – היו דברים שמתאימים לגברים, ודברים שמתאימים לנשים. אבל העולם משתנה – נשים פונות יותר ויותר למקצועות גבריים, הן לוחמות גיבורות בשדה הקרב ומוכיחות יכולות מדהימות גם בתחומים שנחשבו עד היום לגבריים.

אחד מהתחומים הבולטים הוא הטיס. להיות טייס נחשב, עד לא מזמן, לתחום גברי ואי אפשר היה לשמוע על נשים טייסות. אבל בתקופה האחרונה מספרן של הנשים הטייסות בחיל האוויר הולך וגדל, וגם מספרן בתאי הטייס של חברות התעופה הגדולות נמצא בעליה מתמדת.

אז מה אתם אומרים? יש סיכוי שגם האישה שאתם מחפשים לה מתנה חלמה להיות טייסת כשהיתה קטנה, אבל לא העיזה ללכת לכיוון כי חשבה שזה תחום גברי? ואם אתם חושבים כך, יש לכם עכשיו אפשרות להעצים אותה, ולקנות לה את האפשרות להטיס מטוס ליום הולדתה!

טייסת ליום אחד- המתנה המרגשת לאישה ליום הולדתה!

המתנה שאנחנו מציעים לכם נקראת אצלנו "טייסת ליום אחד", ובמסגרתה, האישה מקבלת המתנה תגיע אלינו כדי להטיס מטוס קל ביחד עם מדריך טיסה מוסמך, בטיסה ששמה המקצועי בקורס הטיס האזרחי הוא "טיסת היכרות"

סדר היום למקבלת המתנה מפורט להלן:

  • הגעה לשדה התעופה בהרצליה לשיחה קצרה על כוס קפה להפגת ההתרגשות.
  • שיעור קצר בסימולטור טיסה שבו היא תלמד את העקרונות של הטסת מטוס.
  • יציאה למטוס המחכה על המסלול, בדיקתו, והמראה לטיסה שאת המשך שלה אתם תקבעו. במהלך הטיסה היא תטיס את המטוס בהשגחת המדריך.
  • חזרה לנחיתה בשדה התעופה הרצליה, תחקיר קצר ואולי אפילו הסברים על הרשמה לקורס טיס אזרחי מלא? אחרי הכל, יום הולדת הוא הזמן להגשים חלומות, ולה היה חלום להיות טייסת שעכשיו היא תוכל להגשים אותו.
  • כמובן שאנחנו נצלם אותה במהלך הטיסה כדי שהיא תוכל לחלוק איתכם את הרגעים המרגשים. הצילום יעשה על ידי המדריך בטלפון שלה.

רוצים לקרוא תיאור מלא של המתנה המרגשת ליום הולדת לאישה –  לחיצה על הכפתור תוביל אתכם לשם:

הנה כמה חיוכים של נשים שבאו להיות טייסות ליום אחד:

כלי נגישות