קופסת החלומות – מתנות

מתנות לגבר בן 50

מתנות

כשמדובר ברעיונות למתנות ליום ההולדת ה -50 לגבר, רק הדמיון והתקציב יכולים להגביל את הבחירה שלך. לכן חשוב לבחור את המתנות הטובות ביותר ליום הולדת לגבר בן 50, במיוחד אם אתם באמת רוצים לחגוג את האירוע.

קראו את המאמר הזה כשאתם באים לבחור מתנה

שתפו אותו עם חבריכם ועם כל מי שאתם מכירים שעומד לפני בחירת מתנה, וודאו שהם מכירים אותו. אם אתה גבר בן 50 או אפילו צעיר יותר, הקפד לקרוא את רשימת המתנות המומלצות לגברים למטה, שנבחרו במיוחד ליום הולדתך ה -50 על ידי חנות המתנות לגברים. אפרט את רעיונות המתנות הטובים ביותר לגברים בני 50 ומעלה.

ברשימה הזו של רעיונות למתנות יש משהו לכל אחד

כך שכל בני המשפחה יוכלו לגלות בה דברים שמוצאים חן בעיניהם, ולא משנה מה הקשר בניכם, תוכלו למצוא מתנה עבורם. בין אם בעל, אבא, אח או החבר הכי טוב: כל פריט ברשימה זו הוא מתנת יום הולדת 50 ייחודית שכל גבר היה רוצה לקבל ליום הולדתו ה -50. אנו בטוחים שתוכלו מאוד להעריך את הרעיונות שלנו למתנות לגברים. עיינו ברשימה למטה כדי למצוא מתנות מושלמות עבורם.

אם אתם חושבים על תחביבים ותשוקות, תמצאו פה כמה מהרעיונות הטובים ביותר למתנות ליום הולדת ה -50 לגבר. גברים מבוגרים יאהבו את רעיון המתנה המקורי הזה, במיוחד אם אתם מחפשים רעיון למתנה לגבר שיש לו הכל.

המתנות שאנו מציעים נהדרות ליום הולדת 50 למי שבאמת יש לו הכל ולא אוהב את השגרה בימי הולדתו. זו דרך נהדרת לחגוג עם מישהו שאכפת לך ממנו והיא מושלמת לגבר בן 50 שעדיין נשאר בו ניצוץ של נער.

יש לנו רשימה נהדרת של המתנות הטובות ביותר עבורך, ואנו גם מציעים לך חווית מתנה ייחודית שתוכננה במיוחד ליום הולדתו ה -50 של הבחור שכל-כך קשה לקנות לו מתנה. אהמתנות שלנו הן כולן מרגשות וחווייתיות, מתנות שלא ישאירו אדיש אף אחד שיקבל אותן, והכי חשוב – יביאו את המקבל להעריך אתכם על המקוריות, התעוזה וההשקעה בבחירה שלהן.

אז…

עיינו בקטלוג המתנות שלנו ליום הולדת 50 של הגבר שלכם, שם תוכל למצוא את המתנות הטובות ביותר עבורו, כמו גם כמה רעיונות נהדרים שאולי תשמחו ליישם ביום הולדתו. לקבלת רעיונות נוספים למתנות ליום הולדת, היכנס לאתר שלנו כדי למצוא רשימה מלאה של הרעיונות המעניינים והייחודיים ביותר. 

אולי במקרה הגבר שלכם חלם תמיד להיות טייס?

רבים הם הגברים שיש להם חלום ילדות משותף – להיות טייס.

אולי זה משהו במדים, משהו בהילה סביב המקצוע הזה, ההערצה של הבנות והיכולת לעשות משהו יוצא דופן, שרוב הגברים האחרים לא מסוגלים לעשות?

ומה איתך? מה עושה לך המילה הזאת – "טייס"? נכון שהיא מעלה חיוך על שפתייך?

אז מה דעתך לקנות ליום ההולדת 50 של הגבר שלך את המתנה המושלמת עבורו – להגשים לו את חלום הילדות ולהפוך אותו לטייס?

מופתעת? אבל כן, אנחנו יכולים להציע לך עבורו שיעור טיסה חד-פעמי שבוו הוא יטיס כלי טיס על פי בחירתו (סליחה, על פי בחירתך):

  • שיעור טיסה על מטוס קל
  • שיעור טיסה על מסוק
  • שיעור טיסה על טרקטורון מעופף (בקאי)

אנחנו מבטיחים לך שאת החיוך שלו כשישמע על המתנה לא תוכלי למחוק, ואת סיפורי השיעור שיספר אחריו למשפחה ולחברים, לא תוכלי לעצור.

את שיעור הטיסה הזה, הוא יוכל לעשות כשהו לבדו על כלי הטיס, ביחד עם מדריך טיסה מיומן. אז מה אם גם את רוצה להצטרף, את שואלת? יש לנו בשבילך הצעות אחרות:

טיסות בשמי הארץ לזוג, או "טיסה רומנטית"

כמו שכבר כתבנו קודם – לשיעור טיסה על כלי טיס לא תוכלי להצטרף, אז אם את רוצה להיות נוכחת בטיסה, נוכל להציע לכם:

  • טיסה זוגית בשמי הארץ במטוס קל.
  • טיסה זוגית בשמי הארץ במסוק.

את תוכלי לשלוט במשך הזמן שתארך כל אחת מהטיסות האלו, וגם לאן הטייס שלנו יטיס אתכם.

ומה אם הגבר שלך שעומד להיות בן 50, לא אוהב פעילות מרגשת שכזאת?

אז תמיד תוכלי לקנות לו עוד איזה גאדג'ט, להזמין אותו לארוחת ערב במסעדה,לצימר בצפון או למסאג'.

לצערנו, לא נוכל לעזור לך עם הפעילויות האלו, הן נראות לנו בנאליות ולא מתאימות ליום הולדת "עגול" וחשוב שכזה…

רוצה להעלות חיוך על פני גבר בן 50 שחוגג את יום הולדתו?

קני לו את אחת ממתנות הטיסה החווייתיות והמרגשות שלנו, אחרי הכל הוא עובד כבר 50 שנה בשבילה, מגיע לו!

תוכלי למצוא את כל מתנות הטיסה שלנו כאן:

כלי נגישות