קופסת החלומות – מתנות

מתנה לאישה בת 40 - הפתיעו אותה עם מתנה מרגשת!

הגעתם לכאן כי אתם מחפשים מתנה מיוחדת ליום ההולדת 40 של אישה יקרה לכם. ואתם הרי יודעים ש – 40 הוא גיל מיוחד, לפעמים גיל של משברים, לפעמים גיל של חשבון נפש, ואתם לא הולכים לקנות לה שוב איזה תכשיט או בושם, הפעם אתם רוצים משהו מיוחד!

ואתם כבר הרבה זמן שוברים את הראש, מחפשים ברשת מתנה מיוחדת ולא מוצאים. אז תנו לנו לשנות לכם את נקודת המבט על מתנות ליום הולדת לאישה:

מתנות לגיל 40 לאישה - איזו מתנה לקנות?

תנסו לחשוב איזו מתנה היא היתה שמחה לקבל, מתנה שתראה לה מה אתם חושבים עליה ועל היכולות שלה, מתנה שתרגש אותה שתעלה לה חיוך גדול על השפתיים, מתנה שהיא תוכל להראות לחברות ולספר להן איך יצאת גדול!

בואו נחשוב ביחד – המתנות הסטנדרטיות לא יעשו את זה, היא הרי מצפה מכם למתנה כזאת ולכל היותר היא תחייך חיוך סמלי כשתתנו לה אותה. אז מה בכל זאת?

כבר אמר מישהו שגיל זה רק מספר, ואמנם השנים חולפות אבל עמוק בפנים אנחנו נשארים צעירים ורוצים לחוות את העולם ולהתפעל ממה שי לו להציע. אז למה שלא תקנו לה חוויה?

ולפני שאנחנו מספרים לכם על החוויה, אולי הקדמה קצרה:

במשך הרבה זמן הורגלנו לחשוב בסטריאוטיפים – היו דברים שמתאימים לגברים, ודברים שמתאימים לנשים. אבל העולם משתנה – נשים פונות יותר ויותר למקצועות גבריים, הן לוחמות גיבורות בשדה הקרב ומוכיחות יכולות מדהימות גם בתחומים שנחשבו עד היום לגבריים.

אחד מהתחומים הבולטים הוא הטיס. להיות טייס נחשב, עד לא מזמן, לתחום גברי ואי אפשר היה לשמוע על נשים טייסות. אבל בתקופה האחרונה מספרן של הנשים הטייסות בחיל האוויר הולך וגדל, וגם מספרן בתאי הטייס של חברות התעופה הגדולות נמצא בעליה מתמדת.

אז מה אתם אומרים? יש סיכוי שגם האישה שאתם מחפשים לה מתנה חלמה להיות טייסת כשהיתה קטנה, אבל לא העיזה ללכת לכיוון כי חשבה שזה תחום גברי? ואם אתם חושבים כך, יש לכם עכשיו אפשרות להעצים אותה, ולקנות לה את האפשרות להטיס מטוס ליום הולדתה ה 40!

טייס ליום אחד- המתנה המרגשת לאישה בת 40

המתנה שאנחנו מציעים לכם נקראת אצלנו "טייס ליום אחד", ובמסגרתה, האישה מקבלת המתנה תגיע אלינו כדי להטיס מטוס קל ביחד עם מדריך טיסה מוסמך, בטיסה ששמה המקצועי בקורס הטיס האזרחי הוא "טיסת היכרות"

סדר היום למקבלת המתנה מפורט להלן:

  • הגעה לשדה התעופה בהרצליה לשיחה קצרה על כוס קפה להפגת ההתרגשות.
  • שיעור קצר בסימולטור טיסה שבו היא תלמד את העקרונות של הטסת מטוס.
  • יציאה למטוס המחכה על המסלול, בדיקתו, והמראה לטיסה שאת המשך שלה אתם תקבעו. במהלך הטיסה היא תטיס את המטוס בהשגחת המדריך.
  • חזרה לנחיתה בשדה התעופה הרצליה, תחקיר קצר ואולי אפילו הסברים על הרשמה לקורס טיס אזרחי מלא? אחרי הכל, גיל 40 הוא הזמן להגשים חלומות, ולה היה חלום להיות טייסת שעכשיו היא תוכל להגשים אותו.
  • כמובן שאנחנו נצלם אותה במהלך הטיסה כדי שהיא תוכל לחלוק איתכם את הרגעים המרגשים. הצילום יעשה על ידי המדריך בטלפון שלה.

רוצים לקרוא תיאור מלא של המתנה המרגשת לאישה בת 40, לחיצה על הכפתור תוביל אתכם לשם:

הנה כמה חיוכים של נשים שבאו להיות טייסות ליום אחד:

כלי נגישות