קופסת החלומות – מתנות

מתנה ליום נישואין

כוסות עם יין ועלי שושנים ביום הנישואין

מתנה ליום נישואין

בין אם אתם מתקרבים לאבן הדרך של 10 שנים, נשואים עשרות שנים או מתקרבים ל-12 חודשים של אושר זוגי, מציאת מתנת יום השנה המושלמת היא דרך מיוחדת לחגוג או לפנק את בן או בת הזוג המיוחד בחייכם. אין כללים ברורים לבחירת מתנה ליום נישואין, ובדרך כלל התהליך כרוך בהרבה זמן וכאב ראש, אז רצינו הפעם להציע לכם לחשוב קצת אחרת, ואולי תצאו עם המתנה המדהימה של חייכם, שבני הזוג שלכם לא יפסיקו להודו לכם עליה. 

מתנות ליום נישואין

אז יום הנישואין שלכם מתקרב, ושוב אתם עסוקים עד מעל לראש במציאה מתנה מתאימה. על אחת כמה וכמה אם מדובר ביום נישואין עגול.

אז על מה כבר חשבתם ופסלתם? לשלוח זר פרחים? לקנות איזה גאדג'ט שאף אחד לא ישתמש בו, לצאת למסעדה (בנאלי), צימר בצפון? (כבר הייתם) אז מה בכל זאת?

מתנה להורים ליום נישואין

הוריכם האהובים חוגגים יום נישואין, אולי אפילו את חתונת הכסף שלהם, או את חתונת הזהב, ואתם רוצים לפנק אותם במתנה מיוחדת, מתנה שעוד לא קניתם להם, שהם לא העלו על דעתם שתקנו, ושתשאיר אותם נרגשים ואסירי תודה. (ו…לא, עוד סיר ללמטבח לא ירגש את אמא שלכם).

אז מה דעתכם לקנות להם הפעם חוויה זוגית? חוויה שכנראה עוד לא חוו?

רוצים רעיון מדליק למתנה חווייתית מרגשת להורים שלכם? הקליקו על הקישור הזה

מתנה לגבר ליום נישואין

יום הנישואין שלכם מגיע, ואת מחפשת מתנה לגבר שלך, אולי מתנה לבעל ליום נישואין. והפעם את רוצה לפנק אותו במתנה לא שגרתית, כזאת שהוא לא חלם שתקני לו.

אז כן, את יכולה לקנות לו איזה מחזיק מפתחות, או צעצוע מעץ, אבל זה כנראה לא יעשה את העבודה. גם לא חולצה חדשה או נעלי בית. אם את רוצה לקנות לו מתנה מפתיעה ומרגשת, מה דעתך לקנות לו חווית חיים?

ולא סתם חווית חיים, חוויה שהוא לא יפסיק לדבר עליה, גם עם החברים שלו (שם הוא יוציא אותך גדולה מהחיים כמובן), חוויה אשר תתועד בתמונות ובסרטונים שאפשר יהיה להראות לכולם ולהעלות לרשתות החברתיות כדי לצבור לייקים.

בין כל המתנות ליום נישואין לגבר, בולט מתנה אחת לגבר ליום נישואין, והיא המתנה הזאת. אל תחמיצי!

מתנה לאישה ליום נישואין

אז מה גבר, אתה מחפש מתנה ליום נישואין לאישה שאתה אוהב, ולא מוצא משהו שאתה חושב שהיא תאהב? אנחנו מבינים אותך!

הנה כמה דברים שאסור לך לתת כמתנה ליום הנישואים שלכם: עוגות, מתנות אישיות, שוקולדים, סלסלות, קומבינות, כרטיסי ברכה, צמחים ובשמים…כולם יראו כאילו קנית אותם בהחלטה של רגע ולא חשבת על מי שאתה קונה לה את המתנה.

אז מה כן, אתה שואל? טוב ששאלת – אתה רוצה לקנות משהו שיראה לה כמה חשבת עליה לפני שקנית, אתה רוצה לקנות משהו שיראה כמה אתה מחזיק ממנה, אתה רוצה לקנות משהו שירגש אותה, שישמח, וכשהיא תספר עליו לחברות ולמשפחה, היא תוציא אותך גדול מהחיים! בקיצור, אתה רוצה לקנות לה חוויה!

ולא סתם חוויה, אלא חוויה שאפשר לתעד אותה כדי שיהיה לה מה להעלות לרשתות החברתיות ולקבל המוןןןן לייקים. אתה רוצה לקנות לה את החוויה המיוחדת והמקורית הזאת. תאמין לנו אתה ממש רוצה לקנות לה את המתנה הזאת ליום הנישואין שלכם.

מתנה יצירתית ליום נישואין

לא פשוט למצוא מתנה יצירתית ליום נישואין. הרי אם אתם הרבה זמן ביחד, כבר קניתם הכל, או שחשבתם ופסלתם המון רעיונות. ועכשיו שוב אתם מתקרבים ליום הנישואים ומחפשים מתנה יצירתית. אולי תתנו לנו לעזור לכם?

אנחנו משוכנעים שהיצירתיות המגולמת במתנה, נועדה פשוט על מנת להפתיע, ולשמח את המקבל. אז יש לנו רעיונות לכמה מתנות יצירתיות שללא ספק יפתיעו גם אתכם.

רוצים לבדוק אותנו: תוכלו להיכנס לקישור הזה ולראות.

יום נישואין שמח

יום הנישואין שלכם הוא יום מיוחד, ציון דרך בחיי הזוגיות שלכם. הנה עברתם עוד שנה ביחד, נהניתם זה מחברתו של זה, ועכשיו אתם מחפשים מתנות כדי להראות לבני הזוג שלכם כמה הם חשובים לכם, כמה אתם מוקירים את נוכחותם בחייכם, וכמה אתם אוהבים אותם.

אז לכו בגדול הפעם וקנו להם את המתנות החווייתיות שאנו מציעים לכם. מבטיחים לכם שלא תצטערו!

 

כלי נגישות