קופסת החלומות – מתנות

מתנה לבעל

מתנה לבעל

מתנה לבעל

בעלך – האיש שבחרת להעביר איתו את חייך, עומד לחגוג יום הולדת, אולי אפילו יום הולדת עגול – 40, 50, 60, 70? ואת מחפשת לו מתנה מיוחדת?

אתם כבר ביחד הרבה שנים, את יודעת בדיוק מה הוא אוהב (בטוחה?), כבר קנית לו הכל אבל עכשיו את רוצה להפתיע אותו עם משהו מיוחד, משהו שהוא לא ציפה לו, משהו שירגש אותו עד דמעות ושישמש לנושא לשיחות הסלון עם החברים. 

חשוב לך גם שידע כמה זמן ומחשבה השקעת בחיפוש. ובאמת את יושבת מול המחשב, מסתכלת על אלפי גאדג'טים שאת יודעת שהוא אף פעם לא ישתמש בהם, על צימרים בצפון שבכולם כבר הייתם, ועל מסעדות שהוא ישכח כמה ימים אחרי הארוחה, ואת לא מצליחה למצוא את אותה מתנה מיוחדת.

מתנה לבעל ליום הולדת

יום ההולדת של הבעל שלך מתקרב, וככל שהוא מתקרב את נלחצת יותר. אולי מדובר ביום הולדת "עגול", כזה שמחייב מתנה מיוחדת, אולי היתה לכם שנה נהדרת ביחד ואת רוצה להראות לו כמה את אוהבת אותו, והפעם את רוצה להראות לו את זה בגדול, עם מתנה מיוחדת

מה דעתך לחשוב הפעם בצורה שונה? לצאת מחוץ לקופסא? במקום לקנות לו חפץ (שהוא כנראה לא ישתמש בו אף פעם, כי אם היה צריך אותו היה כבר קונה אותו לעצמו) אולי הפעם תגשימי לו חלום?

כן, בדיוק! מה את יודעת על החלומות של הבעל שלך? מה את יודעת על הדברים שהוא החמיץ בחיים ומצטער עליהם עד היום? ותתארי לך את גודל השמחה וההפתעה אם תוכלי להגשים לו חלום כזה כמתנה ליום ההולדת שלו!

רעיון מקורי למתנה לבעל ליום הולדת

אז מה לפי דעתך הוא החלום של הבעל שלך שאת יכולה להגשים לו?

אז לא, מכונית פרארי לא באה בחשבון, וזה גם לא ממש חלום, אבל מה דעתך – יכול להיות שהבעל שלך חלם (או שעדיין חולם) להיות טייס?

החלום להיות טייס משותף לרוב מוחלט של הגברים באוכלוסיה. כנראה שהמדים עושים להם את זה, ההילה של המעטים שמוכשרים להטיס את המכונות האלה, ולהביא אותם בשלום מנקודה לנקודה, סיפורי הגבורה של חיל האוויר…כל אלה הופכים את הטיס למקצוע, או תחביב נחשקים.

ועכשיו את בטח חושבת – איזו מתנה לבעל שלי תוכל להפוך אותו לטייס? הרי זה לא ריאלי, אבל תתפלאי, האפשרות קיימת וכל מה שאת צריכה לעשות זה ללחוץ על הכפתור הכחול שלמטה.

ורק אל תגידי שלא הפתענו אותך! עכשיו תחשבי איך הוא ירגיש…

כלי נגישות