קופסת החלומות – מתנות

מתנות לבן זוג

גבר מקבל מתנה מקורית

מתנה לבן זוג

בן הזוג שלך עומד לחגוג יום הולדת, אולי אפילו יום הולדת עגול – 40, 50, 60, 70? ואת מחפשת לו מתנה מיוחדת?

אולי אתם כבר זוג ותיק ואת מכירה את כל מה שהוא אוהב, אולי אתם זוג "טרי" ומאוהב, ואת רוצה להראות לו עד כמה את אוהבת אותו, עד כמה אכפת לך שיהנה מהמתנה, שיבין עד כמה השקעת בחיפוש, וכמה תשומת לב נדרש ממך כדי למצוא אותה.

ואת משקיעה, כמה שאת משקיעה! יושבת שעות מול אתרי אינטרנט שמלאים בכל טוב, מתייעצת עם חברות, מחפשת את אותה מתנה מיוחדת שברגע שבן הזוג שלך יקבל אותה, היא תעלה חיוך גדול על שפתיו.

הפתעה לבן הזוג

אולי את אפילו רוצה להפתיע אותו במתנה שהוא לא חשב עליה, לא העלה בדעתו שאת מסוגלת לקנות לו כזאת, אולי אפילו לא ידע בכלל שאפשר.

ואולי אפילו שמעת אותו מדבר על חלום ילדות שהיה לו, ושעדיין מדבר אליו גם עכשיו, ואת רוצה להגשים לו את החלום?

את מה תקני לו? עוד גאדג'ט שהוא אף פעם לא ישתמש בו? עוד פעם חדר במלון וספא שהוא ישכח אותם אחרי כמה ימים? הפעם את רוצה חוויה מיוחדת, כזאת שתישאר איתו לתמיד ושהוא לא יפסיק לדבר עליה עם החבר'ה.

רעיונות מקוריים ליום הולדת לבן זוג

אם את נמצאת כבר הרבה שנים עם בן הזוג שלך, את בודאי יודעת כמה קשה למצוא בכל שנה מתנה שתהיה מקורית (את הרי לא תקני לו שוב את אותה המתנה) שתרגש אותו, שתפתיע ושאין סיכוי שהוא חלם שיקבל אותה.

החיפוש בטח מייגע אותך – את נוברת במליון אתרי אינטרנט שכולם מציעים לך את אותם דברים, פחות או יותר, שואלת חברות מה הן קנו (ומקבלת את אותן תשובות בנאליות) ואת כבר מתחילה להתייאש…

אבל אם הגעת אלינו, תוכלי להיות בטוחה שמצאת את אותה מתנה מיוחדת שאת מחפשת, ויש לנו כמה רעיונות מקוריים למתנות האלה, שבן הזוג שלך בודאי ישמח מאוד לקבל.

וכאמור, יש לנו בדיוק את המתנה שאת מחפשת, כל מה שאת צריכה זה ללחוץ על הכפתור הכחול כדי לגלות מה היא:

כלי נגישות